66760916 - خط ویژه | خیابان انقلاب، بعد از حافظ نرسیده به میدان فردوسی، نبش نوین چرم پ 816 واحد 12و13

پیش بینی های متعددی درباره ی گوشی های اپل در سال ۲۰۱۹ شده است ولی معمولا تعدادی از آنها عملی می شوند و ما به زودی شاهد این تغییرات جذاب در محصولات  اپل هستیم. گوشی های iphone  که در سال ۲۰۱۹ به بازار می آیند شباهت زیادی به مدل های طراحی شده در سال ۲۰۱۸ دارند برخی بر این باور هستند که تفاوت این دو طراحی سری قدیمی و سری جدید قابلیت های واقعیت افزوده گوشی ها است. اگرچه پیش بینی های جدید حاکی بر این است  که ما در گوشی های iPhone در سال ۲۰۱۹ شاهد پورت های USB-C و همچنین سیستم شناسایی اثر انگشت در داخل صفحه نمایش خواهیم بود.

افزونه های کاربردی و خاص در طراحی iphone 2019

گفته شده است که امکان دارد در این سری ما با یک تاچ خیلی نازک روبه رو باشیم و خیلی هم این موضوع منطقی به نظر می رسد. این تکنولوژی در نظر دارد روی صفحه نمایش دیده نشود، و می تواند اندازه تاچ خود را به اندازه معقولی کاهش دهد.شرکت اپل سعی دارد کیفیت دوربین های خود را به بهترین جای ممکن برساند و قابل توجه کاربران باشد و همچنین قصد دارد تغییراتی در دوربین جلو دهد تا محصولی بهتر و با کیفیت تر ارائه دهد. این موضوع از نظر میزان هزینه هم برای شرکت اپل مقرون به صرفه است.

افزودن پورت های USB-C   و حذف پورت های Lightening

در سال گذشته شرکت اپل تصمیم به حذف پورت های Lightening را در iPad Pro گرفت از این رو کاربران امیدوار هستند که در گوشی های آیفون هم همین اتفاق بیافتد و پورت های USB-C جایگزین شوند . این امر به کاربرانی کمک می کند که برای آیفون های خود دنبال لوازم جانبی هستند.

آینده شرکت اپل در سال ۲۰۱۹

شرکت اپل تلاش کرده تا در این ماه های اخیر بهترین محصولات خودش را برای کاربران به بازار عرضه کند و این نکته ی مهم تغییرات پشت هم محصولات اپل است. ممکن است در ماه های آینده هم با تغییرات جذاب و نوآوری های دیگر این شرکت روبه رو باشیم ولی کاملا از شواهد معلوم است که بهترین محصول اپل در سال ۲۰۱۹ وارد بازار می شود. یکی از مسائلی که شرکت اپل در سال ۲۰۱۹ با آن روبه رو شد، میزان فروش ضعیف گوشی های iPhone در سال ۲۰۱۹ بود که تصمیم به رفع آن گرفت این مشکل باعث شد تا روی این برند تاثیر منفی بگذارد. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که سال ۲۰۱۹ سال اپل خواهد بود یا خیر. امیدواریم که دیگر با محصولات عجیب و غریب از سوی اپل مواجه نباشیم و اینکه این محصولات تاثیر منفی روی کاربران خود نگذارد. این شرکت در نظر دارد در سال ۲۰۱۹ دامنه ی فعالیت های خودش را در کشور های آسیایی و اروپایی بیشتر کند. این موضوع  به رشد این برند کمک مناسبی می کند.

نظر شما در باره ی این تغییرات چیست؟

این تغییرات می تواند برای کاربران کاربردی و بهینه باشد؟

منتظر نظرات شما در بخش کامنت ها هستیم.