66760916 - خط ویژه | خیابان انقلاب، بعد از حافظ نرسیده به میدان فردوسی، نبش نوین چرم پ 816 واحد 12و13

genisis miningwrite my papers

تعویض گلس آیفون

تعویض گلس آیفون (تعویض صفحه روی ال سی دی آیفون)

سرعت عمل در تعمیرات ، تعویض گلس آیفون

سرعت عمل در تعمیرات

گارانتی تعمیرات آیفون ، تعویض گلس آیفون ، تعویض صفحه روی ال سی دی آیفون

گارانتی تعمیرات

تعمیرکاران متخصص ، تعویض گلس آیفون ، تعویض صفحه روی آیفون ، تعویض ال سی دی آیفون

تعمیرکاران متخصص

تعویض گلس آیفون ، گلس اورجینال آیفون ، تعمیرات آیفون

گلس اورجینال آیفون

تعویض گلس آیفون ، تعویض صفحه روی ال سی دی آیفون ، تعمیرات آیفون

تعویض گلس آیفون در نمایندگی اپل توسط تعمیرکاران با تجربه و متخصص انجام می گیرد. برای این که بتوان گلس آیفون را تعویض نمود باید صفحه نمایش دو شرط زیر را داشته باشد. شرط اول این است که تاچ کار کند و دوم اینکه صفحه نمایش همچنان تصاویر را پردازش کرده و نشان بدهد.

چطور آیفون را به نمایندگی اپل تحویل بدهید؟

نمایندگی اپل سنتر ، تحویل دستگاه به اپل سنتر ، درخواست تعمیرات موبایل ، تعمیر آیفون ، تعمیر مک بوک

مراجعه حضوری به نمایندگی اپل

اگر شما می خواهید برای تعویض گلس آیفون یا همان صفحه روی ال سی دی آیفون به صورت حضوری به نمایندگی اپل مراجعه نمایید، می توانید در کلیه روزهای کاری بین ساعات ۹ تا ۱۹ به دفتر نمایندگی آمده تا دستگاه خود را به ما تحویل بدهید. همچنین به هنگام مراجعه به دفتر نمایندگی، نکات لازم در خصوص آیفون خود را به کارشناسان منتقل نمایید تا فرآیند تعمیرات تسهیل و سریعتر گردد.

درخواست تعمیر موبایل ، ارسال آیفون به نمایندگی اپل سنتر ، ارسال آیفون با پست و پیک به اپل سنتر

ارسال از طریق پست و پیک

اگر شما ساکن شهر تهران نیستید یا نمی توانید به صورت حضوری آیفون را به نمایندگی اپل تحویل بدهید کافی است از طریق پیک یا پست نسبت به ارسال گوشی آیفون خود جهت تعویض گلس آیفون اقدام نمایید. کارشناسان نمایندگی به محض دریافت گوشی شما، فرآیند تعمیرات آن را آغاز نموده و شما را نیز از این امور مطلع می کنند. همچنن به هنگام ورود آیفون به تعمیرگاه برای آن رسید تعمیرات صادر می گردد.

فرآیند تعویض گلس آیفون در نمایندگی اپل

تعویض گلس ، فرآیند تعویض گلس آیفون ، تعمیرات تخصصی آیفون ، تعویض صفحه روی ال سی دی آیفون
h

تماس و تحویل گوشی آیفون

اگر صفحه روی ال سی دی آیفون شما دچار شکستگی شده است باید اطمینان پیدا کنید که این شکستگی آسیبی به ال سی دی آیفون وارد نکرده است. برای این کار کافی است دو مورد را بررسی کنید. اول اینکه تاچ گوشی به درستی کار کند و دوم اینکه صفحه نمایش همچنان تصاویر را بودن مشکلی نمایش می دهد. همچنین می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از آنان نیز مشاوره لازم را دریافت نمایید تا آیفون را به صورت پیک یا پست یا به صورت حضوری به دفتر نمایندگی تحویل بدهد تا فرآیند تعویض گلس آیفون آغاز گردد.

بررسی گلس آیفون و اعلام هزینه

وقتی آیفون شما به دفتر نمایندگی تحویل داده شد کارشناسان ما با بررسی نکات گفته شده در بالا و سایر موارد، هزینه نهایی تعویض گلس آیفون را به شما اطلاع می دهند. در اکثر موارد فرآیند تعویض گلس در یک روز کاری انجام می شود ولی در موارد استثنا این زمان می تواند تا چند روز نیز افزایش پیدا کند. اما نکته ای که مهم می باشد این است که از دریافت سریع گوشی خود اجتناب نمایید تا فرآیند تعویض گلس آیفون با صبر و دقت بالایی انجام گیرد.

ارائه گوشی آیفون به مشتری

وقتی کار تعویض گلس آیفون به پایان رسید و تست های نهایی روی آن انجام گرفت وقت آن رسیده است که آیفون به مالک آن بازگردانده شود. در این مرحله گوشی به واحد پذیرش جهت تحویل به کاربر داده می شود. همچنین این نمایندگی کلیه تعمیرات آیفون را با گارانتی و ضمانت ارائه می نماید که مدت آن به هنگام تحویل گوشی به کاربر با توجه به نوع ایراد اطلاع داده می شود.

خرید قطعات آیفون ، فروشگاه آنلاین قطعات اپل ، خرید اینترنتی قطعات آیفون

فروشگاه آنلاین قطعات آیفون

 نمایندگی اپل سنتر با برخورداری از آرشیو کاملی از قطعات گوشی آیفون، شرایطی را فراهم نموده است تا بتوانید قطعات مورد نیاز خود را به صورت اصلی و آنلاین خریداری نمایید. قابل ذکر است که کلیه قطعات آیفون ۱۰۰% اورجینال می باشد.

تعویض گلس آیفون ، تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ، تعویض صفحه نمایش آیفون ، تعویض نمایگر ال سی دی آیفون

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون

تعویض صفحه نمایش آیفون با ال سی دی ۱۰۰% اورجینال در نمایندگی اپل سنتر با بروزترین تجهیزات تعویض ال سی دی انجام می شود. از آنجایی که این فرآیند نیازمند دقت و تجربه می باشد لذا توصیه می گردد که این کار را بر عهده تعمیرکاران نمایندگی اپل سنتر قرار بدهید تا بهترین کیفیت را در تعویض ال سی دی آیفون دریافت کنید.

تعویض هارد آیفون ، ارتقا هارد آیفون ، تعمیرات تخصصی هارد آیفون ، تعمیر آیفون

تعویض هارد آیفون

تعویض هارد آیفون و ارتقاء هارد آیفون از خدمات ویژه نمایندگی اپل بشمار می رود. تعویض هارد آیفون به دلیل اینکه یک قطعه حساس بوده نیازمند دقت و تجربه مناسب می باشد. همچنین اگر از ظرفیت گوشی آیفون خود راضی نیستید می توانید از خدمات ارتقاء هارد آیفون بهره ببرید.

تعمیر کلیه محصولات اپل در نمایندگی اپل سنتر

 • اگر روی ال سی دی آیفون نقاط کدر، سیاه یا بنفش قرار گرفته باشد یا صفحه نمایش هیچگونه نوری از خود ساطع نمی کند آنگاه باید به فکر تعویض ال سی دی باشید.
 • اطمینان پیدا کنید که تاچ آیفون سالم بوده و فاقد هرگونه خطایی مثل عمل نکردن، تاخیر و … است.
 • اگر آیفون شما شرایط بالا را داشت می توانید فرآیند تعویض گلس آیفون را به نمایندگی اپل بسپارید.
 • اولین مزیت تعویض گلس آیفون هزینه آن تلقی می گردد. به هنگام نگارش این مقاله، قیمت ال سی دی آیفون XS Max بیش از چهار برابر هزینه تعویض گلس ال سی دی آیفون XS Max می باشد. به همین خاطر اولین گزینه در چنین شرایطی تعویض گلس آیفون می باشد.
 • مزیت دیگر تجهیزات تخصصی و بروز، کارشناسان باتجربه، ضمانت تعمیرات، سابقه بالا، امانتداری، سرعت عمل، قیمت مناسب، تعهد و … بوده که از ویژگی های منحصربفرد این مجموعه می باشد.

نمایندگی اپل سنتر به دلیل برخورداری از تعمیرکاران باسابقه، اقدام به برگزاری دوره های آموزش تعمیرات آیفون نموده است. از ویژگی های این دوره ها می توان به اساتید تعمیرکار اشاره نمود که بروزترین روش های تعمیراتی را برای آیفون های جدید ارائه می نمایند. از سرفصل های این دوره می توان به موراد زیر اشاره نمود.

آموزش تعمیر فینگر تاچ آیفون، آموزش برداشتن آیکلود آیپد، آموزش تعویض هارد آیفون و حل ارور های هارد و CPU، آموزش تعویض و پروگرم بیس باند آیفون، آموزش تعمیرات نرم افزاری آیفون iOS، آموزش تعویض تاچ و ال سی دی آیفون، کار با پروگرمر IP Box V2، WL و … .

 • تعویض گلس آیفون ایکس اس مکس iPhone XS Max
 • تعویض صفحه روی ال سی دی آیفون ایکس اس iPhone XS
 • تعویض صفحه روی ال سی دی آیفون ایکس آر iPhone XR
 • تعویض گلس آیفون ایکس iPhone X
 • تعویض گلس آیفون ۸ پلاس iPhone 8 Plus
 • تعویض صفحه روی ال سی دی آیفون هشت iPhone 8
 • تعویض گلس آیفون ۷ پلاس iPhone 7 Plus
 • تعویض صفحه صفحه روی ال سی دی آیفون هفت iPhone 7
 • تعویض گلس آیفون ۶ اس پلاس iPhone 6S Plus
 • تعویض گلس آیفون ۶ اس iPhone 6S
 • تعویض صفحه روی ال سی دی آیفون ۶ پلاس iPhone 6 Plus
 • تعویض گلس آیفون شش iPhone 6
 • تعویض گلس آیفون اس ای iPhone SE
 • تعویض صفحه روی ال سی دی آیفون ۵ اس iPhone 5S
 • تعویض گلس آیفون ۵ سی iPhone 5C
 • تعویض گلس آیفون پنج iPhone 5
 • تعویض صفحه روی ال سی دی آیفون ۴ اس iPhone 4S
 • تعویض صفحه روی ال سی دی آیفون چهار iPhone 4
check my plagiarism