66760916 - خط ویژه | خیابان انقلاب، بعد از حافظ نرسیده به میدان فردوسی، نبش نوین چرم پ 816 واحد 12و13

buy research papers cheap

تعویض هارد آیفون

تعویض هارد آیفون و ارتقا هارد آیفون با هارد اورجینال آیفون

تعویض هارد آیفون ، ارتقا هارد آیفون ، تعمیرات تخصصی هارد آیفون

هارد اورجینال آیفون

تعمیرکاران متخصص ، تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ، تعویض صفحه نمایش آیفون ، تعویض ال سی دی آیفون

تعمیرکاران متخصص

گارانتی تعمیرات آیفون ، تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ، تعویض صفحه نمایش آیفون ، تعویض ال سی دی آیفون

گارانتی تعمیرات

سرعت عمل در تعمیرات ، تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ، تعویض صفحه نمایش آیفون ، تعویض ال سی دی آیفون

سرعت عمل در تعمیرات

تعویض هارد آیفون ، ارتقا هارد آیفون ، تعمیر هارد آیفون ، رفع ایرادات هارد آیفون

تعویض هارد آیفون در نمایندگی اپل با باکس های استاندارد آیفون و هارد اورجینال آیفون انجام می گیرد. همچنین در صورتی که از میزان حافظه آیفون خود راضی نیستید و تصمیم دارد که حافظه آن را ارتقا بدهید می توانید از خدمات ارتقا هارد آیفون این نمایندگی بهره ببرید.

چطور آیفون را به نمایندگی اپل تحویل بدهید؟

نمایندگی اپل سنتر ، تحویل دستگاه به اپل سنتر ، درخواست تعمیرات موبایل ، تعمیر آیفون ، تعمیر مک بوک

مراجعه حضوری به نمایندگی اپل

اگر شما می خواهید برای تعویض هارد آیفون یا ارتقاء هارد آیفون به صورت حضوری به نمایندگی اپل  مراجعه کنید، می توانید در کلیه روزهای کاری بین ساعات ۹ تا ۱۹ به دفتر نمایندگی آمده تا دستگاه خود را به ما تحویل بدهید. همچنین می توانید در این مراجعه، نکات لازم در خصوص آیفون خود را به کارشناسان منتقل کنید.

درخواست تعمیر موبایل ، ارسال آیفون به نمایندگی اپل سنتر ، ارسال آیفون با پست و پیک به اپل سنتر

ارسال از طریق پست و پیک

مشغله های کاری و دوری از نمایندگی اپل نباید شما را نگران کند زیرا ما شرایطی را فراهم نموده ایم که برای تعویض هارد آیفون خود کافی است آن را از طریق پیک یا پست برای ما ارسال کنید. کارشناسان نمایندگی به محض دریافت دستگاه شما، فرآیند تعویض هارد آیفون یا ارتقا هارد آیفون را آغاز می نمایند.

فرآیند تعویض هارد آیفون در نمایندگی اپل

تعویض هارد آیفون ، فرآیند تعویض هارد آیفون ، ارتقا هارد آیفون ، تعمیر هارد آیفون
h

مشاوره و ارسال گوشی آیفون

اگر هارد آیفون شما دچار ایراد شده و با ارورهای آن مواجه شدید می توانید با تماس تلفنی با کارشناسان ما از راهنمایی آنها بهره ببرید. همچنین برای تعوض هارد آیفون می توان به صورت حضوری یا از طریق پیک و پست دستگاه را به نمایندگی ارسال کنید تا فرآیند تعویض هارد آیفون آغاز گردد. همچنین از طریق رسید تعمیرات می توانید فرآیند امور را پیگیری کنید.

اعلام هزینه تعویض هارد آیفون

آیفون شما پس از تحویل به نمایندگی، مورد بررسی های لازم قرار گرفته تا مشکل هارد آن تایید گردید، بعد از این مرحله میزان هزینه آن نیز به شما اطلاع داده می شود. تعویض هارد آیفون و ارتقاء هارد آیفون با توجه به نوع آیفون در مدت زمان های مختلفی انجام می گیرد ولی به طور معمول حداکثر این فرآیند در دو روز کاری انجام می شود و در موارد استثنا نیز به یک هفته زمان نیاز می باشد. دقت داشته باشید که برای انجام روند صحیح تعویض هارد آیفون نیاز به دقت و صبوری می باشد لذا از عجله برای دریافت گوشی خود خودداری نمایید.

تعمیر هارد آیفون و تحویل آن

وقتی شما با میزان هزینه تعویض هارد آیفون یا ارتقاء هارد آیفون موافقت نمودید، فرآیند تعمیرات آغاز می گردد و در پایان نیز تست های نهایی بر روی آن انجام می گیرد و پس از گذر از این مرحله، دستگاه به واحد پذیرش جهت تحویل به شما داده می شود. واحد تعمیرات آیفون نمایندگی اپل برای هرگونه فعالیت تعمیری مهلت تست و گارانتی مشخصی در نظر گرفته است که در زمان تحویل دستگاه به مشتری اعلام می گردد.

قطعات آیفون ، خرید قطعات آیفون ، خرید اینترنتی قطعات آیفون ، تعویض هارد آیفون

فروشگاه آنلاین قطعات آیفون

 نمایندگی اپل سنتر با برخورداری از آرشیو کاملی از قطعات آیفون، شرایطی را فراهم نموده است تا قطعات مورد نیاز خود را به صورت اصلی و آنلاین خریداری نمایید، این نمایندگی اورجینال بودن کلیه قطعات خود را تضمین می نماید.

تعویض هارد آیفون ، ارتقا هارد آیفون ، تعمیرات تخصصی هارد آیفون ، تعمیر آیفون ، تعویض تاچ و ال سی دی آیفون

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون در کلیه مدلها در این نمایندگی با قطعات کاملا اورجینال و اصلی انجام می گیرد. این نمایندگی با برخورداری از تعمیرکاران متخصص این شرایط را فراهم نموده است که روند تعمیرات آیفون با بالاترین کیفیت انجام گیرد. همچنین تعویض تاچ و ال سی دی آیفون دارای گارانتی و ضمانت تعمیرات می باشد.

تعویض گلس ال سی دی ، تعویض گلس آیفون ، تعویض صفحه روی ال سی دی آیفون ، تعمیر آیفون ، تعمیرات گوشی آیفون

تعویض گلس آیفون

تعویض گلس آیفون نیز در این نمایندگی با بروزترین دستگاه های تعویض گلس و قطعات اورجینال آیفون انجام می گیرد اگر صفحه نمایش آیفون شما همچنان تصاویر را نشان می دهد و دستورات تاچ را قبول می کند می توانید از خدمات تعویض گلس آیفون ما بهرمند گردید.

تعمیر کلیه محصولات اپل در نمایندگی اپل سنتر

نمایندگی اپل سنتر بدلیل برخورداری از تعمیرکاران متخصص خود این شرایط را فراهم نموده اند تا علاقه مندان این حوزه بتوانند در دوره های آموزش تعمیرات آیفون شرکت نمایند. این دوره های دارای سر فصل های مختلفی می باشند که می توان به این موارد اشاره نمود: آموزش تعویض هارد آیفون و حل ارور های هارد و CPU، آموزش تعمیر فینگر تاچ آیفون، آموزش برداشتن آیکلود آیپد، آموزش تعمیرات نرم افزاری آیفون iOS، آموزش تعویض تاچ و ال سی دی آیفون، آموزش تعویض و پروگرم بیس باند آیفون، کار با پروگرمر IP Box V2، WL و … .

 • تعویض هارد آیفون iPhone XS Max
 • تعویض هارد آیفون iPhone XS
 • ارتقا هارد آیفون آیفون iPhone XR
 • ارتقا هارد آیفون iPhone X
 • تعویض هارد آیفون آیفون iPhone 8 Plus
 • ارتقا هارد آیفون iPhone 8
 • هارد اورجینال آیفون iPhone 7 Plus
 • هارد اورجینال ایفون iPhone 7
 • تعویض هارد آیفون iPhone SE
 • ارتقا هارد آیفون iPhone 6S Plus
 • تعویض هارد آیفون iPhone 6S
 • هارد اورجینال آیفون iPhone 6 Plus
 • خرید هارد آیفون iPhone 6
 • تعویض هارد آیفون iPhone 5S
 • ارتقا هارد آیفون iPhone 5C
 • ارتقا هارد آیفون iPhone 5
 • تعویض هارد آیفون iPhone 4S
 • تعویض هارد آیفون iPhone 4

ارورهای مرتبط با هارد آیفون شامل Error 21, 9, 2009, 4005, 14, 40 و چند ارور دیگر است که در صورت مشاهده هر یک نباید نگران باشید. در چنین شرایطی کافی است شما با کارشناسان نمایندگی اپل تماس گرفته تا توصیه های لازم را از آنان بشنوید. ارتقا هارد آیفون معمولا برای گوشی آیفون با ظرفیت ۱۶ و ۳۲ یک انتخاب مناسب است. زیرا پس از انجام این فرآیند نه تنها مشکلی برای گوشی بوجود نمی آید بلکه ظرفیت آن نیز افزایش یافته است. در این فرآیند کلیه اطلاعات مورد نیاز از جمله سریال موبایل، IMEI و سایر اطلاعاتی که مختص دستگاه آیفون شما است بر روی هارد جدید رایت می گردد و آیفون شما در سطح امنیتی نیز به همان شکل سابق باقی می ماند.

essays onlinewrite me an essaychangelly review