66760916 - خط ویژه | خیابان انقلاب، بعد از حافظ نرسیده به میدان فردوسی، نبش نوین چرم پ 816 واحد 12و13

emotional support animal letter housing

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون با صفحه نمایش اورجینال و گارانتی تعمیرات
تاچ ال سی دی اورجینال ، تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ، تعویض صفحه نمایش آیفون ، تعویض ال سی دی آیفون

ال سی دی اورجینال

تعمیرکاران متخصص ، تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ، تعویض صفحه نمایش آیفون ، تعویض ال سی دی آیفون

تعمیرکاران متخصص

گارانتی تعمیرات آیفون ، تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ، تعویض صفحه نمایش آیفون ، تعویض ال سی دی آیفون

گارانتی تعمیرات

سرعت عمل در تعمیرات ، تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ، تعویض صفحه نمایش آیفون ، تعویض ال سی دی آیفون

سرعت عمل در تعمیرات

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ، تعویض صفحه نمایش آیفون

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون در نمایندگی اپل در کمترین زمان و با تاچ ال سی دی اورجینال آیفون انجام می شود. کارشناسان نمایندگی با دانش و تخصص لازم در این حوزه توانایی تعویض تاچ و ال سی دی آیفون کلیه مدلها را دارا می باشند همچنین تعمیرات آیفون در این نمایندگی از گارانتی تعمیرات برخوردار می باشد.

چطور آیفون را به نمایندگی اپل تحویل بدهید؟

نمایندگی اپل سنتر ، تحویل دستگاه به اپل سنتر ، درخواست تعمیرات موبایل ، تعمیر آیفون ، تعمیر مک بوک

مراجعه حضوری به نمایندگی اپل

اگر شما تمایل دارید به صورت حضوری آیفون را به نمایندگی اپل سنتر تحویل بدهید می توانید در تمامی روزهای هفته به جز تعطیلات رسمی بین ساعات ۹ تا ۱۹ به دفتر نمایندگی مراجعه نمایید تا آیفون خود را به ما تحویل بدهید و نکات لازم در خصوص مشکل بوجود آمده را به کارشناسان نمایندگی منتقل کنید.

درخواست تعمیر موبایل ، ارسال آیفون به نمایندگی اپل سنتر ، ارسال آیفون با پست و پیک به اپل سنتر

ارسال از طریق پست و پیک

اگر شما از نمایندگی اپل سنتر فاصله دارید یا به دلیل مشغله کاری نمی توانید به صورت حضوری برای تعویض تاچ و ال سی دی آیفون به دفتر نمایندگی مراجعه کنید می توانید آیفون را با پیک یا پست برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما به محض دریافت دستگاه شما فرآیند تعویض تاچ و ال سی دی آیفون را آغاز  می نمایند.

فرآیند تعویض تاچ و ال سی دی آیفون در نمایندگی اپل

فرآیند تعوض صفحه نمایش آیفون ، تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ، نمایندگی اپل
h

مشاوره و تحویل گوشی آیفون

اولین و سریعترین راه ارتباط با ما، تماس تلفنی است. شما با دریافت مشاوره از کارشناسان نمایندگی، نسبت به وضعیت پیش آمده برای صفحه نمایش آیفون خود می توانید تصمیم مناسب را برای تعویض تاچ و ال سی دی آیفون اتخاذ نمایید. در نهایت نیز با ارسال آیفون از طریق پیک و پست یا به صورت حضوری، آن را وارد فرآیند تعویض تاچ و ال سی دی آیفون نمایید.

عیب یابی رایگان و اعلام هزینه

اگر صفحه نمایش آیفون به دلایل مختلف دچار شکستگی و خاموشی گردد، ممکن است هرگونه ایراد سخت افزاری دیگری نیز داشته باشد که در بررسی اولیه قابل استنتاج نباشد لذا تعمیرکاران متخصص این موارد را تا دو روز کاری، پس از تحویل آیفون به نمایندگی اپل پیدا نموده و هزینه آن را به مالک دستگاه اطلاع می دهند. اما باید بدانید که در بیش از ۸۰% موارد به هنگام حضور مشتری یا دریافت آیفون، مدت زمان تعمیر آن به اطلاع مشتری می رسد که در خصوص تعویض تاچ و ال سی دی آیفون در حدود چند ساعت می باشد. در باقی موارد که ایرادات سخت افزاری بوجود آمده است زمانی در حدود یک هفته نیاز است با بتوان آن مشکلات را نیز برطرف نمود. هر چند پیشنهاد می شود برای بررسی اصولی و دقیق و انجام کار بهتر تعمیراتی و سرویس کامل گوشی آیفون از عجله برای دریافت سریع گوشی خودداری نمایید.

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون

با به پایان رسیدن بررسی و مشخص شدن کلیه ایرادات سخت افزاری آیفون، زمان آن فرارسیده است که مالک دستگاه از هزینه کلی تعمیرات مطلع گردد لذا کارشناسان ما پس از تماس تلفنی و تایید نهایی تعمیرات توسط وی، اقدام به تعویض تاچ و ال سی دی آیفون و سایر ایرادات می نمایند و پس از تست نهایی و بازبینی، گوشی جهت تحویل به صاحب خود، به بخش پذیرش تحویل داده می شود. واحد تعمیرات آیفون اپل سنتر برای هرگونه فعالیت تعمیری مهلت تست و گارانتی مشخصی در نظر گرفته است که در زمان تحویل دستگاه به مشتری اعلام می گردد.

آیا به آموزش تعمیرات آیفون علاقمند هستید؟

 نمایندگی اپل با بکارگیری تعمیرکاران و کارشناسان مجرب آیفون، دوره های آموزش تعمیرات آیفون را توسط تعمیرکار باتجربه خود برگزار می نماید. شما می توانید جهت اطلاع از روند برگزاری دوره ها با ما تماس بگیرید.

تعویض گلس ال سی دی ، تعویض گلس آیفون ، تعویض صفحه روی ال سی دی آیفون ، تعمیر آیفون ، تعمیرات گوشی آیفون

تعویض گلس آیفون

تعویض گلس آیفون نیز در این نمایندگی با بروزترین دستگاه های تعویض گلس و قطعات اورجینال آیفون انجام می گیرد اگر صفحه نمایش آیفون شما همچنان تصاویر را نشان می دهد و دستورات تاچ را قبول می کند می توانید از خدمات تعویض گلس آیفون ما بهرمند گردید.
تعویض هارد آیفون ، ارتقا هارد آیفون ، تعمیرات تخصصی هارد آیفون ، تعمیر آیفون

تعویض هارد آیفون

تعویض هارد آیفون و ارتقاء هارد آیفون در صورت کم بودن ظرفیت آیفون، از خدمات ویژه ای می باشد که در این نمایندگی انجام می گیرد. تعویض هارد آیفون به دلیل اینکه یک قطعه حساس می باشد نیازمند دقت و تجربه بوده که در دوی آنها در این نمایندگی وجود دارد لذا تعویض و ارتقا هارد آیفون خود را به ما بسپارید.

تعمیر کلیه محصولات اپل در نمایندگی اپل سنتر

نمایندگی اپل سنتر بدلیل برخورداری از فروشگاه قطعات آیفون این شرایط را فراهم نموده است که کاربران گرامی بتوانند کلیه قطعات آیفون را به صورت اورجینال و اصلی خریداری نمایند. این نمایندگی علاوه بر فروش قطعات اصلی، از یک تعمیرگاه مجهز و بروز بهره می برد که این امکان را دارد کلیه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری بوجود آمده برای آیفون را برطرف نماید. تعویض تاچ و ال سی دی آیفون، ارتقا هارد آیفون، تعمیر مک بوک، تعمیر اپل واچ، تعمیر آیپد و … نمونه هایی از خدمات ارائه شده در این مجموعه بشمار می رود.

تعمیرکاران این مجموعه نیز با گذراندن دوره های تخصصی تعمیرات محصولات اپل و اخذ مدارک لازم اقدام به تعمیر آنها می نمایند. تخصص بالا و تجربه مناسب این افراد سبب گردیده است که این نمایندگی نظر حداکثری کاربران خود را جلب نمایند. همچنین ویژگی دیگر این نمایندگی ارائه گارانتی تعمیرات بوده که با توجه به نوع تعمیرات متغیر است که به هنگام تحویل دستگاه به مشتری به وی ارائه می شود. اگر بدنبال یک مجموعه مجهز برای تعمیر آیفون خود هست با ما تماس بگیرید.

 • تعویض صفحه نمایش آیفون ایکس اس مکس iPhone XS Max
 • تعویض صفحه نمایش آیفون ایکس اس iPhone XS
 • تعویض صفحه نمایش آیفون ایکس آر iPhone XR
 • تعویض صفحه نمایش آیفون ایکس iPhone X
 • تعویض صفحه نمایش آیفون ۸ پلاس iPhone 8 Plus
 • تعویض صفحه نمایش آیفون هشت iPhone 8
 • تعویض صفحه نمایش آیفون ۷ پلاس iPhone 7 Plus
 • تعویض صفحه نمایش آیفون هفت iPhone 7
 • تعویض صفحه نمایش آیفون ۶ اس پلاس iPhone 6S Plus
 • تعویض صفحه نمایش آیفون ۶ اس iPhone 6S
 • تعویض صفحه نمایش آیفون ۶ پلاس iPhone 6 Plus
 • تعویض صفحه نمایش آیفون شش iPhone 6
 • تعویض صفحه نمایش آیفون اس ای iPhone SE
 • تعویض صفحه نمایش آیفون ۵ اس iPhone 5S
 • تعویض صفحه نمایش آیفون ۵ سی iPhone 5C
 • تعویض صفحه نمایش آیفون پنج iPhone 5
 • تعویض صفحه نمایش آیفون ۴ اس iPhone 4S
 • تعویض صفحه نمایش آیفون چهار iPhone 4
best essay onlinewrite my college essays