66760916 - خط ویژه | خیابان انقلاب، بعد از حافظ نرسیده به میدان فردوسی، نبش نوین چرم پ 816 واحد 12و13

custom essays

آموزش تعمیرات آیفون

آموزش تعمیرات آیفون در نمایندگی اپل
آموزش تعمیرات iOS ، آموزش تعمیرات آیفون ، تعمیرات تخصصی آیفون

آموزش تعمیرات iOS

 

آموزش تعویض هارد آیفون ، آموزش تعمیرات آیفون ، آموزش ارتقا هارد آیفون

آموزش تعویض هارد آیفون

 

اساتید تعمیرکار ، آموزش تعمیرات آیفون ، آموزش تخصصی تعمیر آیفون

اساتید تعمیرکار

 

آموزش تعمیرات آیفون ، آموزش تعویض ال سی دی ، آموزش تعویض تاچ و ال سی دی آیفون

آموزش تعویض ال سی دی

 

آموزش تعمیرات آیفون ، تعمیرات تخصصی آیفون ، آموزش فوق تخصصی تعمیر آیفون

آموزش تعمیرات آیفون در نمایندگی اپل توسط اساتید تعمیرکار ارائه می گردد. کارورزان در طول دوره با مباحث مختلفی نظیر تعویض تاچ و ال سی دی آیفون، تعویض هارد آیفون، چگونگی برداشتن آی کلود آیپد، آموزش تعویض و پروگرم بیس باند آیفون، تعمیر مشکلات نرم افزاری iOS و … آشنا می شوند.

در خصوص آموزش تعمیرات آیفون سوال دارید؟

نمایندگی اپل سنتر ، تحویل دستگاه به اپل سنتر ، درخواست تعمیرات موبایل ، تعمیر آیفون ، تعمیر مک بوک

مراجعه حضوری به نمایندگی اپل

کارورزان گرامی که علاقه دارند به صورت حضوری از محل کلاس ها و امکانات محل آموزش مطلع شوند می توانند در ساعات اداری نمایندگی (۹ تا ۱۹) به این دفتر که آدرس آن در انتهای همین صفحه قرار گرفته است مراجعه کنند و با کارشناسان به صورت حضوری ملاقات و صحبت کنند. همچنین می توانند تمامی سوالات خود در خصوص آموزش تعمیرات آیفون را از آنان بپرسند.

درخواست تعمیر موبایل ، ارسال آیفون به نمایندگی اپل سنتر ، ارسال آیفون با پست و پیک به اپل سنتر

تماس تلفنی با کارشناسان

آموزش تعمیرات آیفون از سر فصل ها و مباحث مختلفی تشکیل شده است که تمامی آنها نیز خود از زیر شاخه های مختلفی برخوردار هستند. به احتمال زیاد سوال هایی برای شما از نحوه آموزش، اساتید، نوع دوره ها و … پیش آمده است که باید پاسخ آن را بیابید. شما می توانید با کارشناس نمایندگی اپل تماس گرفته و تمامی سوالات خود در این خصوص را از آنها بپرسید و پاسخ آنها را بیابید.

دوره های آموزش تعمیرات آیفون

آموزش تعمیرات آیفون ، آموزش تخصصی تعمیر آیفون ، تعمیرات فوق تخصصی آیفون
h

آموزش تعمیرات آیفون برای کارورز

این دوره مخصوص افراد مبتدی بوده که برای اولین بار می خواهند آموزش تعمیرات آیفون را سپری کنند و هیچگونه پیش زمینه ای در این خصوص ندارند. در ابتدای این دوره کارورز با اصول تعمیرات موبایل آشنا شده و در ادامه وارد دوره تکمیلی آموزش تعمیرات آیفون خواهد شد.

h

آموزش تعمیرات آیفون برای تعمیرکاران

این دوره مخصوص تعمیرکاران می باشد. تعمیرکارانی که با تعمیر گوشی آشنا بوده و اکنون می خواهند به صورت تخصصی تعمیر آیفون و آیپد را فرا بگیرند. این دوره شامل تحلیل کلیه مدل ها و بررسی شماتیک و عیب یابی و راهکارهای تعمیراتی می باشد. پس اگر تعمیرکار موبایل هستید و می خواهید تعمیرات آیفون را نیز فرا بگیرید بهتر است در این دوره شرکت نمایید.

h

آموزش کار با پروگرمرهای آیفون و تعویض هارد و بیس باند و برداشتن اکانت آیکلود

این دوره نیز همانند دوره بالا مخصوص تعمیرکاران موبایل می باشد. در این دوره مباحث تخصصی در خصوص ایرادهای هارد، بیس باند، فینگر تاچ و آیکلود گفته شده و راهکار تعمیراتی آن نیز برای مدل های مختلف به صورت عملی به شما آموزش داده می شود. کار با پروگرمر IP Box V2، WL و … به طور کامل شرح داده می شود. همچنین به کارورزان آموزش داده می شود تا هاردهای دست دوم را برای آیفون پروگرم نمایند. مبحث آخر نیز نحوه برداشتن آیکلود می باشد.

قطعات آیفون ، خرید قطعات آیفون ، قیمت قطعات آیفون ، آموزش تعمیرات آیفون

فروشگاه آنلاین قطعات آیفون

 نمایندگی اپل سنتر با برخورداری از آرشیو کاملی از قطعات گوشی آیفون، این امکان را بوجود آورده تا بتوانید قطعات مورد نیاز خود را به صورت اصلی و آنلاین خریداری نمایید، این نمایندگی اورجینال بودن کلیه قطعات خود را تضمین می نماید.

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ، آموزش تعویض تاچ ال سی دی آیفون ، تعویض صفحه نمایش آیفون

تعویض تاچ و ال سی دی آیفون

تعویض صفحه نمایش آیفون با ال سی دی ۱۰۰% اورجینال در نمایندگی اپل سنتر با بروزترین تجهیزات تعویض ال سی دی انجام می شود. از آنجایی که این فرآیند نیازمند دقت و تجربه می باشد لذا توصیه می گردد که این کار را بر عهده تعمیرکاران نمایندگی اپل سنتر قرار بدهید تا بهترین کیفیت را در تعویض ال سی دی آیفون دریافت کنید.

تعویض هارد آیفون ، ارتقا هارد آیفون ، تعمیرات تخصصی هارد آیفون ، تعمیر آیفون

تعویض هارد آیفون

تعویض هارد آیفون و ارتقاء هارد آیفون در صورت کم بودن ظرفیت آیفون، از خدمات ویژه ای می باشد که در این نمایندگی انجام می گیرد. تعویض هارد آیفون به دلیل اینکه یک قطعه حساس می باشد نیازمند دقت و تجربه بوده که در دوی آنها در این نمایندگی وجود دارد لذا تعویض و ارتقا هارد آیفون خود را به ما بسپارید.

تعویض گلس ال سی دی ، تعویض گلس آیفون ، تعویض صفحه روی ال سی دی آیفون ، تعمیر آیفون ، تعمیرات گوشی آیفون

تعویض گلس آیفون

تعویض گلس آیفون نیز در نمایندگی اپل سنتر با بروزترین دستگاه های تعویض گلس و قطعات اورجینال آیفون انجام می گیرد اگر صفحه نمایش آیفون شما همچنان تصاویر را نشان می دهد و فاقد نقاط سیاه یا بنفش است و دستورات تاچ را قبول می کند می توانید از خدمات تعویض گلس آیفون ما بهرمند گردید.

تعمیر کلیه محصولات اپل در اپل سنتر

دوره های آموزش تعمیرات آیفون که در نمایندگی اپل سنتر برگزار می گردد در واقع برای پرورش افراد متخصص در حوزه تعمیرات آیفون است. گوشی های آیفون با آخرین مدل های خود از جمله XS Max, XS, XR و ایکس باعث گردیده اند که فناوری تولید این گوشی های پیشرفت چشمگیری داشته باشد و به همین دلیل، تعمیر آنها نیز باید توسط افراد تعمیرکار متخصص آیفون انجام شود. تعمیرات آیفون باید توسط فردی ماهر، متخصص و باتجربه انجام شود و ما در طول این دوره، چنین فردی را از شما می سازیم.

از مشکلات رایج اینروزهای موبایل ایراد خرابی هارد است که آیفون نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد و تعداد زیادی از این موارد در تعمیرگاه های موبایل مشاهده می شود. برای تعویض هارد آیفون نیاز به پروگرمر مخصوص می باشد. نمایندگی اپل سنتر با در اختیار داشتن پروگرمرهای کاربردی آیفون، اولین مجموعه ای است که به تعمیر هارد آیفون در همه مدل ها می پردازد. رفع ارور های error -1، error 9، error 4005، error 4015 و سایر ارورهای مربوط به هارد و سی پی یو آیفون با استفاده از جدیدترین دستگاه ها در دوره آموزش تعمیرات آیفون به کارورزان آموزش داده می شود.

بدلیل مسایل امنیتی، اگر سنسورهای آیفون خراب گردند و نیاز به تعویض داشته باشند آنگاه قابلیت فینگر تاچ از بین می رود و دیگر عمل نخواهد کرد. در حال حاضر راهکارهای جدیدی برای حل این مشکل و پروگرم EPROM آیفون با ابزار تخصصی ارایه شده است. نمایندگی اپل سنتر با افتخار، جز اولین مجموعه هایی می باشد که توانسته راهکارهایی برای حل این معضل ارایه نماید و تعداد زیادی از گوشی های آیفون را تعمیر کند. نحوه ی رفع ایراد فینگر تاچ آیفون در همه مدل ها در دوره آموزش تعمیرات آیفون آموزش داده می شود.

college paper writerhow to fly with a dog